RocK-nRoLL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RocK-nRoLL

RocK. (!)

AnasayfaAnasayfa  PortailPortail  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Özenti Rocker^Lara..

YazarMesaj
Rocq-Yaqmur
ßa$ Admin
ßa$ Admin
Rocq-Yaqmur

Özenti Rocker^Lara.. Empty
MesajKonu: Özenti Rocker^Lara..   Özenti Rocker^Lara.. Icon_minitimePtsi Mart 31, 2008 10:10 am

Kendini Metalci Zannedenlere..

4EVER MeTaL
KENDİNE METALCİYİM DİYENLERE DUYURU
YETER!!!
Sayın insanlar;
Acıklamaktan her ne kadar bıkmış olsamda, etrafımızda gorduklerimiz ve durmadan sayısı artan şeyler(bi isim verip kelime kirletmek istemiyorum) yüzünden tekrar tekrar acıklama yapmak zorunda kalıyorum.Bu yine onlardan biri.Bırakın Doom Metal iGoTHic Metali i Metal müzigin daha ne oldugunu kavrayamadan orasına burasina piercing takıp gozbebeklerine kadar kalem cekip her tarafını siyaha boyayıp ben siyahtan başka renk giymem deyip(nedense artık) sırtında coraplarında donlarına kadar her yerlerınde cicili bicili kalp börtü böcük resimleri taşıyan insanlar ortaliga cıkıp ben bunalımım kendimi insanlardan soyutluyorum annemle hep kavga ediyorum bakın kulagimdaki ipod tan ne kadar cok ciüv ciüv muzik sesi cikarip otobusteki herkesi rahatsız ediyorum ruh hallerine burunup ortalıkta ben metalciyim diye gezinen şeylere soyluyorum
Doom Metali Gothic Metali gectim sadece Metal diyorum

1-Metal, siyah giyinip siyah boylara batmak degildir

2-Metal, uzun saç piercing orasına burasina bileklik,göz bebeklerine kadar kalem cekmek degildir

3-Metal, sırf gozlerimin alti mor gorunsun hic uyuyamiyorum melenkölikim ben triplerine girmek icin uykusuz kalma edasina girmek degildir

4-Metal, kareli pantolon giymek değildir okul takmayıp sokakta kasıklarına kadar gelen kareli kravatla gezmek hic degildir

5-Metal, converse giymek degildir

6-Metal, durmadan orda burda bagırmak goze batmak icin etraftaki it surusuyle milleti rahatsiz edecek şekilde büeaghh die gülmek,ayhsss die kız inlemeleri cıkarmak koşa koşa gelip bakın piercing taktım kötümü deldirdim aptal kızlar tipine burunup hadi ya amine köyim demek(erkeklerede gecerli) demek degildir

7-Metal, illa bi grup tişortu giymek degildir

8-Metal, illa gitar çalabilmek degildir(bırakın calabilenler calsın lutfen, sırf poz verecem şekil olacam millet bana bakacam die gotunun ustunde gitar taşımak nedir)

9-Metal, burger kingte mc donaldsta zartta zurtta buluşup bagira cagira cradil dimmu konusmak hic mi hic degildir

10-Metal, DİĞER MÜZİK TÜRLERİNE MÜZİK GRUPLARINA SANATA SANATÇIYA(ama gercegine tabiki)İNSANLARA vs BİLİP BİLMEDEN IYGGGG BÜEGGGG KAKAAA HİC SEVMEÖEEMM AY COK İREÖENÇÇ DEMEK HİÇ HİÇ HİÇ DEGİLDİR DİYENLERİN ...

12-Metal, Metallica dinlemek degildir(saygımız sonsuz sadece ona degil tum gruplara)
13-Metal, Şebnem Feraha şebo deip $ebo-shebo-s3bo-s€bo seklinde yazıp onu dinleyip götik olmak degildir (lafım özenti şebnem ferahçılara)

14-Metal, Ben anarşistim deyip üzerinde nike larla adidaslarla bilmem nelerle vucudunun üstünde milyar taşıyıp cigs mekanlarda bulusup kulaginda Pink Floyd - Another Brick In The Wall dinleyip kapının yanında duran ustu başı yırtık nefesi aclık olan 25 kuruşa mendil satan cocuga göt dönmek hic degildir

İnsan,hayvan,böcek,bitki,taş,hava vs vs saygılı olmaktır.bi zahmet olunuz
...

ewet or*spu cocuqları (sozlerım böyle aptallara) bu sozler bana ait.. karşı olan warsa buyrun çıqsın qelsın ben yazdım bu yazıyı çalanıda ...................

Özenti Rocker^Lara..
1 sayfadaki 1 sayfası